BASIN
interior
20 NİSAN 2017

Tarihi Binaların Korunamsı Kampanyası

İç Mimar Çağıl DUMAN, Tarihi kalıntılarıyla değerli olan şehrimiz İnegöl'de geleceğe ışık tutan tarihi yapılarının ayağa kaldırılması ve yeniden şehrimizin kullanımına sunulması adına hazırladığımız projenin ilçe halkımıza ve yöneticilere duyurulması adına; gazete, internet sayfası ve tv’lerde haber olarak değerlendirilmesini rica ederiz. Projenin kar amacı tutan bir çalışma olmadığını, tamamen bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu ifade ederiz.

MOFİS
8 NİSAN 2016

MOFİS'TEN 33.YILA ÖZEL
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SÜRPRİZİ

DUMANLAR Group 'un Mofis Kuruluşu İçin Düzenlediği 33.Yıl Organizasyona Diriliş Ettuğrul Dizisi Oyuncuları eşlik ederken,Yapılan Lansman' a Mehter Takımı,Protokol ve çok sayıda iş adamı Katıldı. (Alıntı Haber - Milliyet)

MOFİS
8 NİSAN 2016

MOFİS OFİS MOBİLYALARI'NIN YAŞ GÜNÜNDE DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARINA ÖZEL HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ.

Halka açık olarak yapılan organizasyonda yüzlerce dizi hayranı Mofis Mağazalarına Akın etti.Ve ortaya güzel kareler çıktı. Haber(Genç Gazete-Haber Yorum- Okur Gazetesi-Bursa Yıldırım)

MOFİS OFİS MOBİLYALARI
9 mayıs 2016
FRANSA RESTORANTLARINDA,İDOL İÇ MİMAR ÇAĞIL DUMAN

Fransa’nın Lille kentinde, metro istasyonlarının iç kısmında bulunan toplam 6 Adet Restorant, İç Mimar Çağıl DUMAN Tarafından Dizayn Edildi.

DUMANLAR GROUP
8 NİSAN 2016

DUMANLAR GROUP

Dumanlar Group Şeref Başkanı Sayın Yücel DUMAN Yaptığı açıklama da Şirket değerlerini Kurumak ve bu yıl için hedeflenen İhracat gücümüzü yüzdesel oranda arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz diye konuştu. Haber (Bursa-Çekirge Gazetesi)